PDA

Zobacz pełną wersję : Patch 1.5.2.1

sPEEDFOr
09-19-2013, 13:13
Informuję , że na oficjalnej stronie ETS2 , jest do pobrania najnowszy patch 1.5.2.1.

What's new in this update:

1.5.2
Minimum requirement for Going East! DLC - minimalne wymagania pod Going East !
DATA

Truck interiors appropriate for selected cabin type - odpowiednie wysokości kabin , do typu kabiny
Several new cars in the AI traffic - nowe pojazy AI
Lot of map tweaks especially in German/Poland area - wiele poprawek map w szczególności w Niemczech i Polsce
CODE

Improved upgrade shop (addons and wheels handling, interiors) - you may encounter unexpected changes when shop is fixing your truck state - ulepszony sklep , dodatki , opony z różną przyczepnością , wnętrza - możesz doświadczyć niespodziewanych zmian kiedy naprawiasz swóją ciężarówkę
Fixed pedestrians disappearing - naprawiony błąd znikających pieszych
Fixed driver logs - naprawione logi kierowców
Polished automatic gearbox logic - logika polerowanej automatycznej skrzyni biegów ?
Consumption gauge and air pressure screen on Scania dashboard - dodane zegary konsumpcji paliwa i ciśnienia powietrza w Scanii
Hazard warning made independent of blinkers - światła awaryjne niezależne od kierunkowskazów
OPTIONS

Steering sensitivity slider range increased (both directions) - zakres czułości kierownicy zwiększony - w obu kierunkach (dla kierownicy)
Steering non-linearity properly used with mouse - sterowanie nielinearne właściwie używane (obsługiwane) myszką
Added rumble stripe sound check-box so that it's possible to switch it off - można wyłączyć dźwięj biegu wstecznego i najeżdżania na linię.

kubors
09-19-2013, 18:39
mam pytanie czy ten patch zadziała na cracku z wersji 1.4.8 ?

kolego piratom nie pomagamy//krisuuur3

pawel27
09-21-2013, 21:59
tak wszystkie ciężarówki i działają bo mam 1.5.2.1

Filip17
09-22-2013, 13:50
Problem rozwiązałem :)

kudlatty
10-18-2013, 21:13
Dobrze rozumiem, że większość modów z 1.4.12 raczej nie będą chodzić?

mikolaj123
10-19-2013, 10:56
Jak sprawdzić przyczepność opon bo kupiłem ciężarówkę i nic takiego nie było ???

Takie pytania proszę kierować do działu P&P. //volvo213